All for Joomla The Word of Web Design

Umre tur fiyatları

Umre Turu’nda fiyatlar neye göre belirlenir? Umre Tur fiyatlarında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Lüks Umre Turu’nun farkları ve avantajları nelerdir?


Her yıl milyonlarca Müslüman, Umre Turları vasıtasıyla Allah’ın dünyadaki evi Kabe-i Muazzama etrafında tavaflar ederek, umreler yaparak, namazlar kılarak, yaratanın kelamı Kuran-ı Kerim’i okuyarak ve dinleyerek dünyevi telaşlardan biraz olsun sıyrılırlar. Hac ve Umre ibadetlerini yerine getirmek amacıyla milyonlarca Müslüman, her yıl kutsak topraklar olan Mekke ve Medine’yi ziyaret etmektedir. Gerekli dini vecibelerini usulüne uygun bir şekilde yerine getiren Müslümanlar, günahlarından arınmış bir şekilde ülkelerine dönmektedir.

LÜKS UMRE TURU’NUN FARKI

Hacı adayları, kutsal topraklara yaptıkları bu ziyarette hiçbir sorunla karşılaşmak istemezken, Umre Tur fiyatları acentelerin size sunduğu olanaklara göre değişkenlik göstermektedir. Lüks Umre Turları’nı ekonomik Umre Turları’ndan farklı kılan bazı özellikler vardır. Lüks Umre Turu aldığınız takdirde konaklama, ulaşım, yemek gibi aklınıza gelebilecek her türlü konuda acenteler, sizlere en iyi imkanları seferber etmektedir.

LÜKS UMRE TURU’NUN AVANTAJLARI

Lüks Umre Turları’nı tercih ettiğiniz gerek Mekke gerekse Medine’de konaklanacak yerler, 5 yıldızlı oteller arasından seçilmektedir. Kabe-i Muazzama’ya en yakın olan otellerde olma avantajı sağlanır ve bu sayede dilediğiniz her yürüme mesafesinde olan Kabe’ye istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Fakat bu durum Ekonomik Umre Turları’nda farklıdır. Kabe’ye yürüyerek değil bir araç vasıtasıyla ulaşırsınız. Otellerin konaklama ve yemek gibi aklınıza gelebilecek her türlü olanakları da üst düzey olduğu için fiyatlarda bir değişkenlik söz konusudur. Acentelerin sunmuş olduğu Ekonomik Umre Turları ve Lüks Umre Turları için fiyatlar içeriğine göre değişkenlik gösterir. Bu kapsamda otellerin doluluk oranı, kutsal topraklarda konaklamak istediğiniz gün sayısı, fiyatların belirlenmesinde öncelikli kriterlerdir.

UMRE TURLARI’NDA FİYATLAR NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

• Otel kalitesi, konforu ve yıldız sayısı
• Mekke’deki otelin Kabe-i Muazzama’ya olan uzaklığı ya da yakınlığı
• Medine’deki otelin Mescid-i Nebevi’ye olan uzaklığı ya da yakınlığı
• Kullanılan havayolu firması ve çıkış yapılan havalimanı
• Otellerde geçireceğiniz toplam gün sayısı
• Transferlerde kullanılan araçlar
• Rehberlerin donanımı ve görevli sayısı
• Otellerde verilen yemek (açık büfe, set menü, tabldot)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir