Hakkımızda

 

Emir Turizm,1988 yılında çok ortaklı bir şirket olarak kurulmuştur.

1993 yılından itibaren Emir Turizm’in tüm hisseleri Demircan Ailesine geçmiştir. Şirketin şuan ki ortakları, Kurucu Ortak Ali Rıza Demircan ve Genel Müdür Eymen Faik Demircan’dır.

1988’den beri “T.C. Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentesi” ve I.A.T.A ( InternationalAir Transport Association NO: 8821071 ) üyesi olarak hiç değişmeden devam eden kalite çizgimiz ile sektörün önemli kurumsal acentelerinden biri haline geldik.

Emir Turizm kurulduğu günden bugüne müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan, günümüz rekabet ortamında güvenilir, dinamik, global düşünen, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve misafirlerine sunan, toplumsal değerlere saygılı, çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, konusunda uzman ve müşterilerimize değer katan, öncü ve örnek bir kuruluş olmayı kendisine misyon edinmiştir.

Hac ve Umre organizasyonlarımızdaki kurumsal ve bireysel hizmetlerin yanı sıra, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satışı, otel rezervasyonları, araç kiralama, bayi gezileri, yurt içi ve yurt dışı Kültür turları ve ayrıcalıklı aile tatili gibi hassasiyet gerektiren hizmetlerde de size özel çözümler üretmekte ve eşsiz konaklama olanakları sağlamaktayız. Başarının, müşterilerimizin tercihine bağlı olduğunun bilincindeyiz. Dürüstlük ve güvenilirliğin temel ilkelerimiz olduğunu unutmadan sizleri memnun edecek hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Müslümanlar, belki de ömürlerinde bir defa Hac ve Umre yapar ve bunun için bir ömür kutsal toprakların hayalini kurar. Kutsal topraklara giderken birçok konuda destek ve yardıma ihtiyaç duyulmaktadır. Deneyimli ekibimizle Emir Turizm olarak öncelikle siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Emir Turizm son 20 yıldır “ Misafir Memnuniyeti “ anketleri gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar Emir Turizm ile Hac ve Umre seyahatleri, Yurt içi ve Yurt dışı turlarına katılan on binlerce misafirine ulaşılarak % 88 memnuniyet oranını yakalamayı başarmıştır.

Değişen ve gelişen uygulamaları yakından takip eden ve seyahat işlemlerinin her aşamasında sizleri her konuda yardımcı olacak olan deneyimli, profesyonel ve yenilikçi ekibimiz ile 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet alıyor olmanın kalitesini ve ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Aldığınız hizmette süreci sizin adınıza doğru yöneten, çözüm ortağı olma hedefimizle, sizlere hizmet vermekten onur duyarız.