All for Joomla The Word of Web Design

Lüks Hac Turu

İslam’ın beş şartından biri olan Hac görevini yerine getirmek, günahlarından arınıp manevi bir doygunluğa ulaşmak için her yıl binlerce Müslüman kutsal toprakları ziyaret eder.

Allah’ın rızasına erdiren evrensel bir ibadet olan Hac, Allah’ı bir sayan insanlar için görevleştirilmiş bir ibadettir. Hac ibadeti sırasında İhramlanan, Mina’da konaklayan, Arafat ve Müzdelife’de Vakfe eden, şeytan sembollerini taşlayan, kurban kesen,  Kabe’yi tavaf eden, Safa ve Merve arasında Sa’y eden Hacılar, böylece  hac görevini tamamlamış olurlar. Kutsal topraklara yapılan bu ziyaret sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmak istemeyen hacı adayları, acenta tercihini yaparken bir çok kritere dikkat etmelidir. Acentaların, hacı adaylarına sunduğu imkanlara göre hac tur fiyatları değişkenlik göstermektedir. Lüks hac turu, ekonomik hac turlarına oranla farklı olanaklarda hacı adaylarına sunulur.

Lüks hac turunda konaklanacak yerler, 5 yıldızlı oteller arasından seçilir. Otelin Kabe’ye olan yakınlığı da lüks hac turunun belirlenmesinde önemli bir kriterdir. Lüks hac tur paketlerinde Mescide çok yakın olan, tek yönlü özel ulaşım ve tüm VİP hizmetleri içinde bulunduran lüks otellerde konaklama imkanı sağlanır. Transferlerde kullanılan araçların yeni ve konforlu olmasına özen gösterilir. Lüks Hac Turu almanız halinde, konaklama, ulaşım ve yemek gibi her türlü konuda acentalar, konuklarına en iyi imkanları sunar. İbadet edilen bölgelere yapacağınız yolculuk sırasında klimalı lüks araçlarla yolculuk yapılır. Kutsal topraklarda geçirdiğiniz süre zarfı boyunca donanımlı rehberler, sizinle özel olarak ilgilenir. Ekonomik Hac Turları ile Lüks Hac Turları için fiyatlar içeriğine göre değişkenlik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir