Makkah Hilton

Suudi Arabistan'daki Mekke'nin kalbinde yer alan Makkah Hilton Hotel, Mescid-i Haram'ın ve Kabe'nin manzarasını sunmaktadır.

Conrad Makkah

Dünyanın en ilham verici kutsal yerlerinden biri olan Mekke'nin kalbinde yer alan Conrad Makkah, Kabe'ye ve Mescid-i Haram'a sadece birkaç adım mesafededir.

Swiss

Lüks Abraj El Bait Kompleksi bünyesindeki Swissôtel Makkah, Harem-i Şerif'e bakan, Mescid-i Haram yakınında kurulmuş olan özel tasarım bir oteldir.

Mövenpick

Dünyanın en yüksek binalarından birinde yer alan ve Harem-i Şerif'e bakan Hajar Tower, geleneksel unsurları modern konforlarla bir araya getirmektedir. Otelde mağazalar ve kaliteli restoran seçenekleri vardır.

Makkah Marriott

Marriott Hotelin tüm odalarında klima ve uydu TV, ayrıca odaların bazılarında konforunuz için oturma alanı yer almaktadır. Odalarda terlik, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi gibi ilave olanaklar yer alır.

Al Marwa Rayhaan

Al Marwa Rayhaan, Mekke'nin yeni gelişmekte olan Abraj Al Bait Bölgesi'ndeki lüks bir oteldir. Tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan tesiste Mescid-i Haram ve Kabe manzaralarının keyfini sürebilirsiniz.