Conrad Makkah

Dünyanın en ilham verici kutsal yerlerinden biri olan Mekke'nin kalbinde yer alan Conrad Makkah, Kabe'ye ve Mescid-i Haram'a sadece birkaç adım mesafededir.

Mövenpick

Dünyanın en yüksek binalarından birinde yer alan ve Harem-i Şerif'e bakan Hajar Tower, geleneksel unsurları modern konforlarla bir araya getirmektedir. Otelde mağazalar ve kaliteli restoran seçenekleri vardır.

Al Marwa Rayhaan

Al Marwa Rayhaan, Mekke'nin yeni gelişmekte olan Abraj Al Bait Bölgesi'ndeki lüks bir oteldir. Tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan tesiste Mescid-i Haram ve Kabe manzaralarının keyfini sürebilirsiniz.

Safwah Royale Orchid

Mekke'deki Kral Abdülaziz Kapısı'nın karşısında yer alan Al Safwah, Mescid-i Haram avlusundaki yüksek katlı bir binada modern konaklama birimleri sunmaktadır. Otelde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Swiss

Lüks Abraj El Bait Kompleksi bünyesindeki Swissôtel Makkah, Harem-i Şerif'e bakan, Mescid-i Haram yakınında kurulmuş olan özel tasarım bir oteldir.

Swiss Al Maqam

İslam dünyasının kalbinde yükselen Swissotel Al Maqam Makkah kutsal şehre bakmaktadır. Meşhur Ebrac el-Beyt kompleksinin bir parçası olan otel, kutsal Kabe manzarasına sahiptir.

Anjum Makkah

Mekke'de bulunan Anjum Hotel Makkah, Mescid-i Haram manzaralı modern konaklama birimleri ile hizmet vermektedir.

Makkah Marriott

Bu otelin tüm odalarında klima ve uydu TV, ayrıca odaların bazılarında konforunuz için oturma alanı yer almaktadır. Odalarda terlik, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi gibi ilave olanaklar yer alır.

Zamzam Pullman

Mescid-i Haram'a sadece birkaç metre uzaklıkta bulunan Pullman ZamZam Makkah, lüks stüdyo ve süitleriyle hizmet vermektedir. Şehir ve Kabe manzaralı otel bir restorana sahiptir. Mescid-i Haram 100 metre uzaklıktadır.