Oberoi

Mescid-i Nebevî'ye ve Medine'nin diğer kutsal yerlerine ideal bir konumda yer alan Oberoi Hotel, zarif biçimde dekore edilmiş konaklama birimleri sunmaktadır. Otelde bir spor salonu, spa ve markaların perakende mağazaları bulunmaktadır.

Madinah Hilton

Medine alışveriş bölgesinin tam kalbinde yer alan Madinah Hilton Hotel, Mescid-i Nebevi'ye sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Otelin odalarında uydu TV vardır.

Shaza Al Madina

Mescid-i Nebevi’nin kuzey yönünde kısa yürüyüş mesafesindeki (50 m) otelimiz Medine’nin konaklama ve alış-veriş merkezi olan Merkeziye bölgesinde yer almaktadır.

Rove Al Madinah Hotel

Rove Al Madinah'ın tümü ahşap zeminli odaları sıcak turuncu tonlarla dekore edilmiştir. Hepsinde düz ekran TV, çalışma masası ve minidolap mevcuttur.

Pullman Zamzam

Kutsal şehir Medine'de yer alan Pullman Zamzam Madina, Mescid-i Nebevî'ye sadece birkaç adım mesafededir. Tesis genelinde WiFi erişimi ücretsizdir.

Leader Al Muna Kareem Hotel

Medine'nin merkezinde 5 yıldızlı şık konaklama birimleri sunan LEADER Al Muna Kareem Hotel, 16 katlı bir tesistir. Otel, Mescid-i Nebevi'ye sadece 70 metre mesafede yer alır.

Grand Mercure Majlis

Majlis Grand Mercure Medina, 50 metre mesafedeki Peygamber Camii manzaralı 5 yıldızlı konaklama birimleri sunmaktadır. Otelde bir sporsalonu ve ücretsiz Wi-Fi erişimli odalar bulunmaktadır.