Mövenpick Madinah

Mescid-i Nebevi'nin güneyinde elverişli bir konuma sahip Madinah Mövenpick Hotel, Ravza-i Mutahhare'ye ve Cennet-ül Baki'ye sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Madinah Hilton

Medine alışveriş bölgesinin tam kalbinde yer alan Madinah Hilton Hotel, Mescid-i Nebevi'ye sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Otelin odalarında uydu TV vardır.

Oberoi

Mescid-i Nebevî'ye ve Medine'nin diğer kutsal yerlerine ideal bir konumda yer alan Oberoi Hotel, zarif biçimde dekore edilmiş konaklama birimleri sunmaktadır.

Shaza Kempinski

Mescid-i Nebevi’nin kuzey yönünde kısa yürüyüş mesafesindeki (50 m) otelimiz Medine’nin konaklama ve alış-veriş merkezi olan Merkeziye bölgesinde yer almaktadır.

Grand Mercure Majlis

Majlis Grand Mercure Medina, 50 metre mesafedeki Peygamber Camii manzaralı 5 yıldızlı konaklama birimleri sunmaktadır. Otelde bir sporsalonu ve ücretsiz Wi-Fi erişimli odalar bulunmaktadır.

Pullman Zamzam

Kutsal şehir Medine'de yer alan Pullman Zamzam Madina, Mescid-i Nebevî'ye sadece birkaç adım mesafededir. Tesis genelinde WiFi erişimi ücretsizdir.

Nozol Royal Inn

Mescid-i Nebevi'ye 100 metre mesafede yer alır. Tesis bünyesindeki restoran 24 saat oda servisi sağlamaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir.