Hakkımızda

Emir Turizm, Ali Rıza Demircan ve arkadaşları ile 1988 yılında çok ortaklı bir şirket olarak kurulmuştur.


Hakkımızda 1993 yılından itibaren Emir Turizm’in tüm hisseleri Demircan Ailesine geçmiştir. Şirketin şuan ki ortakları, Kurucu Ortak Ali Rıza Demircan ve Genel Müdür Eymen Faik Demircan'dır.

Emir Turizm kurulduğu günden bugüne müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan profesyonel kadrosu ile nitelikli hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

30 yıldır "T.C. Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentesi" olarak hiç değişmeden devam eden kalite çizgimiz ile sektörün önemli kurumsal acentelerinden biri haline geldik. Hac ve Umre organizasyonlarımızdaki hizmet anlayışımız ile misafirlerimize farklılığımızı göstermeye çalışıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar sayesinde artan müşteri memnuniyeti ile günden güne büyümekte ve ilerlemekte olan şirketimiz, İslam’ın 5 şartından biri olan Hac ve Umre ibadetini, misafirlerinin kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmesi için her konuda geniş imkânlar sunmaktadır.

Kültür turları ve ayrıcalıklı aile tatili gibi hassasiyet gerektiren hizmetlerde de size özel çözümler üretmekte ve eşsiz konaklama olanakları sağlamaktayız.

Şirketimiz Emir Turizm, 1998 yılından bu yana I.A.T.A ( International  Air Transport Association NO: 8821071 ) üyesi olarak Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti, Konaklama, Araç Kiralama ve Vize Hizmetleri vermektedir.

Başarının, müşterilerimizin tebessümüne bağlı olduğunu bilinci ile, dürüstlük ve güvenilirlik temel ilkelerimiz olduğunu unutmadan sizleri memnun edecek organizasyonlar gerçekleştirerek hizmetlerimize devam etmekteyiz.