Conrad Makkah

Dünyanın en ilham verici kutsal yerlerinden biri olan Mekke'nin kalbinde yer alan Conrad Makkah, Kabe'ye ve Mescid-i Haram'a sadece birkaç adım mesafededir.


Otele Mekke-Cidde Otoyolu'na bağlanan Ümmü'l-Kurra Yolu üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tesis bünyesindeki restoranda yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Tümü geniş ve modern konuk odalarında ayrı giyinme alanı ve ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur. Bazıları Mescid-i Haram veya Kabe'nin kesintisiz manzarasına sahip odalarda ve süitlerde özel uşak hizmeti ve Executive Lounge erişimi gibi ilave olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Gün boyu hizmet veren Al Mearaj Restaurant'ın rahat ortamında sunulan set veya alakart Arap spesiyalitelerinin ve uluslararası yemeklerin ya da kapsamlı açık büfe seçeneklerinin tadına bakabilirsiniz. Otelin Mescid-i Haram'a bakan özel biftek restoranı Prime'ın hareketli gösteri mutfağında konukların isteğine göre hazırlanan en kaliteli ve taze etler servis edilmektedir. Uzun bir günün ardından Al Helal Café Lounge'da taze meyve suyu eşliğinde dinlenebilirsiniz Mescid-i Haram'ın muhteşem manzarasına bakan huzurlu Al Kawthar Lounge, bir fincan kahve ve bir tatlı eşliğinde dinlenmek için mükemmel bir yerdir.

Otelde araba kiralayabilirsiniz. Tesiste 24 saat açık resepsiyon ve hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır.
Mescid-i Haram tesise sadece birkaç adım uzaklıktadır. Kral Abdülaziz Uluslararası Havaalanı 75 km mesafededir. Tesis bünyesinde otopark ücretsizdir.

Detaylı Bilgi İçin;
| Booking | Tripadvisor | Trustyou